Lineage 2 Killer server Kamael
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Lineage 2 Killer server Kamael

Lineage 2 st1 Throne Kamael server romanesc ..enjoy us :)
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectarePagina




Data de inscriere : 14/03/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 16/03/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 10/03/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 08/03/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 10/02/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 10/03/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 03/04/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 28/03/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 15/04/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty


Data de inscriere : 18/04/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty
 

 Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server

In jos 
+17
ovante
GANDALF
kamikaz
szekelylevi
larisutsa
lord28091986
endy12
arkade34
geovanyx
mihaiA
lupone
The One
KickBox
picotto
yzzo
BladeMaster
Admin
21 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
kamikaz




Numarul mesajelor : 2
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 11:28 am

am o problema stie cineva sa ma ajute? pe acelasi cont imi apare o data un char si dupa o zi apare alt char ce se intampla ?
Sus In jos
GANDALF




masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 44
Localizare : Tgv
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 5:58 pm

Sal all. De cand s-a dat update la kamael vad ca nu mai joaca nimeni. Suntem max 10 playeri on. Se va da cumva wipe ca sa stiu sa astept, sa nu mai joc degeaba. S-au se joaca cumva pe alt server decat bartz?
Mie imi apare doar bartz la logare.
Am vazut ca sunt modif in joc care nu apar pe site-ul ram, drop calc, se va actualiza sau nu? Sau e alt site de unde putem gasi ce ne intereseaza de drop/spoil?
Viper
Sus In jos
szekelylevi

szekelylevi


masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 53
Localizare : tg-mures
Joburi/Distractii : jocuri
Stare de spirit : bun
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Bugs   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 8:22 pm

Am intilnit ceva buguri pe insula Kamael.
Unde-s paianjeni din padurea Mimir si monstri din pestera, pentru ca nu pot face class tranfer.
Sad Shocked Very Happy
Sus In jos
ovante




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 8:54 pm

Salut! Am o problema cu acontul. Astazi dimineata am jucat iar acum spre seara am constatat ca nu mai am nici un caracter creat. Ajuta-ma te rog. Multumesc anticipat.
Sus In jos
larisutsa

larisutsa


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 40
Localizare : Constanta
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 10:41 am

aseara s-a dat wipe
Sus In jos
szekelylevi

szekelylevi


masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 53
Localizare : tg-mures
Joburi/Distractii : jocuri
Stare de spirit : bun
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Rugaminte   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 31, 2008 11:05 am

Serios mai copii aici avem 800 de utilizatori si pe serverul jocului abia ne jucam catva ,haideti cu curaj nu va temeti si jucativa cat mai mult .
Pentru descarcare joc vizitati blogul meu http://blog.bitcomet.com/u/?type=2&v=&l=en_us rubrica My Bookmarks.

Multumesc anticipat.

(Nu uitati ca numai doua servere sunt de L2 in Romania )
Sus In jos
syva0202




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : admin
Stare de spirit : buna
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: :(   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 03, 2008 11:52 pm

cum fac si eu sa imi activez contul?...am intrat pe linkul din mail si tot si tot nu pot sa intru in l2 pe server X(...ma poate ajuta cineva?
Sus In jos
zelotbrood




masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 41
Localizare : Mangalia
Joburi/Distractii : Armata/Jocuri,Sport
Stare de spirit : O.K.
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: ajutati un noob!   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 12, 2008 10:40 am

am si eu o problema! am murit de 2 ori, si am primit o penalizare, cu draq scap de ea?
Sus In jos
icar




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: o intrebare!!!!   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 11:34 am

nu reusesc sa ma conectez pe server imi da eroare de genul gameguard err=124 ,am copiat si fisierul host in c:\windows\system32........ si tot nu merge
Sus In jos
fl0rin_93




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 18, 2008 5:48 pm

Sal!Am downlaodat lineage 2 kamael de la cineva si nu stiu ce sa ii fac ca sa joc pe serveru asta?? Ma ajuta si pe mine cineva?plz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Super server!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lineage 2 Killer server Kamael :: Killer forum :: Sugesti si preferinte pentru server-
Mergi direct la: