Lineage 2 Killer server Kamael
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Lineage 2 Killer server Kamael

Lineage 2 st1 Throne Kamael server romanesc ..enjoy us :)
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectarePagina




Data de inscriere : 13/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 16/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 16/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 16/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 15/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 26/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 03/02/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 04/02/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 24/01/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 08/02/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 13/02/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 26/02/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 13/02/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 10/02/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 10/02/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 10/03/2008

Foaie de personaj
Va place forumul ?: 22
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty


Data de inscriere : 14/03/2008

Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty
 

 Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server

In jos 
+17
ovante
GANDALF
kamikaz
szekelylevi
larisutsa
lord28091986
endy12
arkade34
geovanyx
mihaiA
lupone
The One
KickBox
picotto
yzzo
BladeMaster
Admin
21 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Joburi/Distractii : Lineage 2 series
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 1:50 pm

sper ca va place serverul asa cum este daca doriti ceva anume postati sugestile si noi vom face un vot sa fie totul in regula si fara certuri...


Multumesc anticipat
Sus In jos
https://lineage2-kamael.forumgratuit.ro
BladeMaster




Numarul mesajelor : 2
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: se dau drepturi pt ajutor de admin   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 2:36 pm

Vreau sa stiu dak se dau drepturi de gm am de 2 ani in L2 si pot sa ajut oricand dak angajati rasp la post Cool
Sus In jos
BladeMaster




Numarul mesajelor : 2
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: la naiba   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 2:38 pm

forumul nu are modify post .. cel putin mie nu imi apare, de asta postul anterior este incoerent Razz
Sus In jos
yzzo




masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Mesajeee   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 11:28 pm

Salutare sunt nou pe serveru asta...incerc sa gasesc un server de kamael...
intrebarea mea ar fii: care sunt ratele de xp si sp etc. pe acest server..pt ca nu le vad nicaieri...
si cum pot si eu sa postez un mesaj pe forum ca nu e nici un buton de postare....mersi anticipat
Sus In jos
picotto




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeJoi Ian 24, 2008 2:55 am

As vrea sa joc si eu pe serverul acesta dar nush de unde pot lua jocul!!! ms
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeJoi Ian 24, 2008 12:37 pm

Hmmm...uite ca poate merge sa postez si yo ceva...pey tati daca merge sa ma conectez te poop pe pantof daca nu Sad( .Insa ceea ce vreau sa spun e ca sper sa aibe niste rate-uri nici ft mari nici ft mici (ceva gen,sa zicem 50x all) si in plus sa aibe GM shop pt ca suntem aici sa vedem ce stie kamael asta si nu am vrea sa stam mai bine de juma de an ca sa avem 75+lvl si sa ne facem un spoiler sa ne craftam ceva iteme pt noul char...nush cum e...inca nu am intrat(instalez clientul deocamdata),sper ca nu m-am pripit cu ideile mele Laughing e pe terminate instalu..revin Very Happy
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: OMG   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeJoi Ian 24, 2008 9:41 pm

Vai,greu mai poti posta un mesaj pe aici...adik nu prea poti decat intro singura locatie Razz Admin pls fa ceva cu skilele de la kamael Sad am ramas de 16 lvl cu aceleasi skile Sad adik aceleasi de la lvl 15...nush cum e la celelalte clase dar daca vreau sa le invat manual tot nu merge...am facut quest pt 2nd class si nu vrea sa ma schimbe Sad nu pot deveni trooper...asa ca..pls do something Sad ...o sa mai revin cu noi posturi Razz
Sus In jos
The One




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeSam Ian 26, 2008 5:34 am

AM SHI EU O INTREBARE VA ROG FRUMOS CAT MAI AMABIL DE UNDE POT LUA JOCUL DE PE SITE? MULTZUMESC ANTICIPAT :p PLZZ RASPUNDETZIMI CAT MAI URGENT :d
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeSam Ian 26, 2008 11:50 am

Pey de aici de pe site intrii la adresa https://lineage2-kamael.forumgratuit.ro/how-to-connect-f3/hi-all-t5.htm dar mai bine il iei de pe odc (dai un search lineage chaotic throne si iti gaseste-yo am luat de pe evolva) mult spor Wink
Sus In jos
lupone




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeSam Ian 26, 2008 5:57 pm

man vreau si eu serveru dar nu gasesc pach
Very Happy Smile)Smile)
il vreau urgent
pls
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeDum Ian 27, 2008 10:19 am

A pey asa zi...fii antena..tot la downloads aici pe site ai acolo o adresa care te trimite sa dwnl un fisier text hosts....il downloadezi,il deschizi si ce scrie in el dai copy paste in C:\WINDOWS\system32\drivers\etc unde aici ai deja un hosts(dai click dreapta si il deschizi pe asta cu notepad).La sfarsit aici in hosts din drivers\etc selectezi ce scrie jos de tot dupa " # " -urile alea informative,stergi si apoi dai paste la ce ai copiat din fisieru text ala de pe site.Eu am mai dat si un check files inainte sa intru pe server dar probabil merge sa intrii si direct dupa ce ai inlocuit hosts.Accountul se face automat:) Bafta.
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: sv down ?   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeDum Ian 27, 2008 5:53 pm

Gm...ce are serveru? nu merge? ca am incercat sa intru si imi zice ca nu e buna parola pt accountul meu (si prietenului meu ii zice la fel)...am dat un check files si degeaba...tot la fel imi zice...ce se intampla? astept raspuns Smile
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Ai gresit admin...   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeSam Feb 02, 2008 2:41 pm

Admin...parerea mea: ...ai cam gresit la modificarea rate-urilor...daca ai marit exp rate(ai dublat chiar)trebuia sa dublezi si adena rate pentru ca scuza-ma dar daca e sa o iei logic(daca inainte la lvl 35 aveam 2-3 milioane acum la lvl 70 o sa ai aceeasi suma sau mai rau:nu poti creste pentru ca nu ai bani de arme si armuri)e destul de prost ce ai facut.Si nu stiu daca o sa se puna acum toata lumea sa isi faca spoiler mai ales ca spoil rate e mic.Inca ceva:un buffer e intotdeauna binevenit Laughing .Peace ! aaaa si sa nu uit:nu merge sa schimb clasa la kamael nici macar la pisica scratch
Sus In jos
mihaiA




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: sal   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeDum Feb 03, 2008 12:36 am

am si io o intrebare Very Happy ... care sunt ratele la sv asta ??? am tot cautat da nu gasesc p nicaieri ...
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeDum Feb 03, 2008 11:28 am

Rateurile sunt 50x all...dar a zis adminul ca le va schimba daca playerii nu sunt multumiti..asa ca sunteti rugati sa postati daca va convine sau nu.Eu zic ca e ok bounce
Sus In jos
geovanyx




masculin
Numarul mesajelor : 1
Localizare : Arad
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 4:32 am

deci am o intrebare,cum intru pe server,am facut chestia cu fisieru hosts da nu merge sa intru.nu exista un patch sau ceva de genul?
Sus In jos
KickBox




Numarul mesajelor : 8
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 10:09 am

Hmmm...pey eu cand am intrat prima oara pe server am pus hostul in C:\WINDOWS\system32\drivers\etc dupa care am lansat din folderul jocului(nu din system!) LineageII.exe ...i-am dat check files,a downloadat cate ceva si apoi a mers sa intru cu l2.exe din system cheers
Sus In jos
arkade34




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: nu ma pot conecta :(   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeVin Feb 08, 2008 7:37 pm

zice k parola nu e buna Sad .....ziceti-mi cum fac sa ma conectez....pls
Sus In jos
endy12

endy12


masculin
Numarul mesajelor : 2
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeVin Feb 15, 2008 11:47 pm

bounce buna,
am si eu o intrebare.
cand intru in joc apare un server ce se numeste Bartz, dar un prieten imi spune ca tre sa fie unul
blackbeard.
cine imi poate spune cum sa-l gasesc sau ce trebuie facut?
Sus In jos
lord28091986




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMar Feb 26, 2008 4:49 pm

nu pot sa ma conectez si nu stiu de ce....am facut exact cum era scris pe acest forum dar nu merge
Sus In jos
endy12

endy12


masculin
Numarul mesajelor : 2
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMar Feb 26, 2008 9:26 pm

scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch Am iarasi o intrebare!!!! scratch scratch Ma tot chinui sa intru in joc, si nu reusesc sa dau log in!!!!!!!!!!!!!!! scratch
scratch Pe site intru e totu OK!, am dat click la E-mailu care l-ati trimis, iar rezultatu'.................... scratch
scratch stau pe aici si astept sa dea cineva un semn de viata sa-mi zica si mie care e shmenu cu scratch
scratch jocu affraid Admunului am incercat sa-i trimit un mesaj, dar numai el stie cum merge treaba cu scratch
scratch mesageria. Io nu s de ieri dar aici trebe scoala grea ca sa-i dai de cap! scratch
scratch ASA CA VA ROG ANTICIPAT " BAGATI-MA ODATA IN JOC!!" PANA NU INEBUNESC................ scratch
Sus In jos
larisutsa

larisutsa


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 40
Localizare : Constanta
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: hmm   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMier Feb 27, 2008 2:00 pm

endy12, eu cand ma conectez la joc tot Bartz imi apare si pe el joc.. nu cred ca ar trebui sa apara alt nume Embarassed Surprised Numai ca acum sunt cam suparata ca nu merge deloc scratch
Sus In jos
larisutsa

larisutsa


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 40
Localizare : Constanta
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Cucu bau   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeMier Feb 27, 2008 3:16 pm

Cand intrati si voi pe site, folositi freechat, ca sa vorbim ma bine.. daca suntem mai multi online
Sus In jos
szekelylevi

szekelylevi


masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 53
Localizare : tg-mures
Joburi/Distractii : jocuri
Stare de spirit : bun
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Felicitari   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeJoi Mar 13, 2008 7:23 pm

Da imi place forumul dar mai ales serverul.nu sunt atata buguri decat pe alte servere.
Sus In jos
kamikaz




Numarul mesajelor : 2
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitimeVin Mar 14, 2008 7:59 pm

Cat timp este of serveru Sad ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Empty
MesajSubiect: Re: Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server   Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael =>  killer server Icon_minitime

Sus In jos
 
Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Super server!!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lineage 2 Killer server Kamael :: Killer forum :: Sugesti si preferinte pentru server-
Mergi direct la: