Lineage 2 Killer server Kamael
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Lineage 2 Killer server Kamael

Lineage 2 st1 Throne Kamael server romanesc ..enjoy us :)
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectarePagina




Data de inscriere : 14/01/2008

Super server!!!!!!!! Empty


Data de inscriere : 13/01/2008

Super server!!!!!!!! Empty
 

 Super server!!!!!!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Songoku




Numarul mesajelor : 1
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Super server!!!!!!!!   Super server!!!!!!!! Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 2:51 pm

E super serverul, e misto ca are rate kalumea si e printre putinele de kamael, sunt sigur ca o sa ajunga in topuri, oricum felicitar adminului pentru ca se vede ca s-a muncit la server mult pana a ajuns asa, apropo am si eu o mica sugestie, intoduceti potiuni de mana, pt ca e destul de greu sa te lupti cu mobii si sa stai pana ti se incarca mana , ms! Si incaodata felicitari, o sa aduc si eu playeri !
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Joburi/Distractii : Lineage 2 series
Lineage2 kamael killer server :
MesajSubiect: Hi Songoku   Super server!!!!!!!! Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 2:58 pm

Songoku a scris:
E super serverul, e misto ca are rate kalumea si e printre putinele de kamael, sunt sigur ca o sa ajunga in topuri, oricum felicitar adminului pentru ca se vede ca s-a muncit la server mult pana a ajuns asa, apropo am si eu o mica sugestie, intoduceti potiuni de mana, pt ca e destul de greu sa te lupti cu mobii si sa stai pana ti se incarca mana , ms! Si incaodata felicitari, o sa aduc si eu playeri !


Ne bucuram sa auzim asta multumim pentru ca iti place si mai ales ca vrei sa aduci si playeri ... multumim anticipat ! si o s avedem ce facem in legatura cu potiunile de mana sa fie bine pentru toata lumea ....




Killer rules ... king
Sus In jos
https://lineage2-kamael.forumgratuit.ro
 
Super server!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Postati aici care sunt sugestiile voastre despre serverul nostru de kamael => killer server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lineage 2 Killer server Kamael :: Killer forum :: Discutii generale-
Mergi direct la: